Voor de nieuwe ‘mega push-up beha’ campagne strikt Hema niemand minder het Servische mannelijke topmodel Andrej Pejic (20). ‘Niet alleen vrouwen krijgen er met de push-up beha twee cupmaten bij, zelfs een man krijgt met het onderstuk een decolleté, aldus Hema.
De twintigjarige Andrej Pejic is een van de bekendse androgyne modellen van dit moment. Zijn vrouwelijke gezicht, slanke figuur platinablonde haren maken Andrej gewild in de mode-industrie als man en vrouw. Hij werkte onder meer voor Paul Smith, Marc Jacobs en Jean Paul Gaultier. In januari 2011 bezette het model zelfs de 16de plaats in de lijst van top 50 van mannelijke modellen van models.com, in maart van dit jaar de 11de. En Pejic stond zelfs op nr 68 van meest sexy vrouwen door FHM.
Campagne is geschoten door fotograaf Wendelien Daan en styling door Thomas Vermeer.Vanaf 13 december is Pejic te bewonderen in heel Nederland.
Wat vind jij van de campagne?
Bron: Styletoday




Pingback: Grazia Nieuws | Grazia
Pingback: Grazia Nieuws | Grazia