Katy Perry (27) kan zich niet druk maken om de verhalen die rond gaan over haar persoontje. Als we de geruchten moeten geloven, is haar leven een heuse soap. Onlangs werd gezegd dat de zangeres in verwachting is van haar eerste kindje, maar dat ontkende ze zelf tijdens de American Music Awards.
Het laatste nieuws is dat het huwelijk tussen Katy en haar man Russell Brand (36) op losse schroeven zou staan. Ook dit ontkent ze, nu via Twitter: “Eerst ben ik zwanger en daarna gescheiden. Wat ben ik, All My Children?!”
Tijdens de opnames van The Ellen DeGeneres Show verdedigde ook Russell, die de zangeres sinds oktober 2010 zijn vrouw mag noemen, zich. “Ik ben erg gelukkig getrouwd. Het is lastig om al die geruchten op internet te negeren, want ik vind het te leuk om de vele websites met naakte vrouwen te bezoeken”, grapt hij.


