Angelina Jolie beseft dat ze vroeger veel geluk heeft gehad. De actrice staat bekend om haar ruige verleden, inclusief een periode waarin ze experimenteerde met drugs en aan zelfverminking deed, en is dankbaar dat ze nog leeft.
De brunette weet dat het ook heel anders had kunnen aflopen, vertelt ze openhartig in het tv-programma 60 Minutes: “Ik heb heftige, donkere tijden meegemaakt en ik ben er nog. Ik ben niet jong gestorven, dus ik heb echt geluk gehad. Er zijn genoeg andere artiesten en jonge mensen die zulke dingen niet hebben overleefd.”
“Ik heb de meest gevaarlijke en de ergste dingen gedaan. Om heel veel redenen zou ik hier eigenlijk niet meer moeten zijn. Ik denk regelmatig aan die momenten waarop ik te ver ging.”
De actrice, die samen met haar partner Brad Pitt zes kinderen opvoedt, vertelt dat haar leven in rustiger vaarwater terecht is gekomen, maar dat ze altijd een wilde kant zal hebben. “Ik ben nog steeds een bad girl, dat zit nog in me. Maar die kant is nu onder controle, die is van Brad. Of van onze avonturen samen.”

