Pete Wentz date mysterieuze brunette

Pete Wentz is met een nieuwe vriendin gesignaleerd in Los Angeles. De rocker, die tot februari van dit jaar een getrouwd was met Ashlee Simpson, bezocht een speeltuin met de brunette en zijn 2-jarige zoontje Bronx.

“Ze is een model en het is een nieuwe, prille relatie”, vertelt een bron aan E! News. “Ze doen het rustig aan, maar hij verwacht er overduidelijk veel van, aangezien hij haar al heeft voorgesteld aan zijn zoon.”

Het stel is hand in hand gefotografeerd in het park en ging uit eten in het restaurant Katsuya Hollywood, waar Pete indruk maakte op zijn date door de duurste fles sake voor haar te bestellen.

Ook Ashlee gaat verder met haar leven. Ze verscheen met acteur Vincent Piazza op de rode loper bij de uitreiking van de Emmy Awards, waar de twee geen moeite deden om hun affectie voor elkaar te verbergen.

Plaats een reactie