Kristen Stewart leek op een alien

Robert Pattinson geeft toe dat hij schrok van het uiterlijk van zijn tegenspeelster en tevens vriendin Kristen Stewart. Tijdens de opnames van bepaalde scènes in The Twilight Saga: Breaking Dawn zag Kristen eruit als een geest.

“Er zijn scènes waarin Bella eruit ziet als een alien. Wanneer de baby haar van binnen opeet, is ze zo dun en spookachtig”, vertelt Robert in een interview met Premiere Magazine.

“Kristen moest vreselijke make-up dragen en toen ik haar de set op zag lopen, vroeg ik de crew: ‘Weten jullie zeker dat we Twilight opnemen? Twilight zou toch onschuldig en voor kinderen vanaf 13 jaar moeten zijn?’”

Ondanks de zorgen van haar vriendje, vertelde Kristen onlangs het heerlijk te vinden om een vampier te mogen spelen. “Ik hou ervan. Ik was 17 toen ik Twilight las en destijds paste het zo goed bij me. Het script ging over jonge kinderen die denken dat ze alles (aan)kunnen. Dat is niet zo, maar ze doen het toch. Waarom ook niet? Ik herken dat heel erg. Vampiers zijn een beetje gevaarlijk en wij meiden houden ervan onszelf uit te dagen.”

Plaats een reactie