Kim Kardashian en Kris Humphries getrouwd

Afgelopen zaterdag was het dan eindelijk zover. Kim Kardashian en Kris Humphries gaven elkaar in een villa in Californië het ja-woord onder het toeziend oog van ruim 450  familieleden en vrienden.

Kim zag er prachtig uit in een door Vera Wang ontworpen ivoorkleurige strapless jurk, die een strakke bovenkant en een lange sleep had. Ze droeg een sluier en had diamanten laten verwerken in haar opgestoken kapsel. Op haar grote dag heeft de bruid zich twee keer omgekleed en droeg uiteindelijk drie verschillende jurken van ontwerpster Vera Wang.

Kris had voor een pak van Ermenegildo Zegna gekozen. De 26-jarige basketballer droeg een wit jasje met een witte vlinderdas. Op het feest na de huwelijksvoltrekking droeg hij een zwart jasje met bijpassende das.

De foto’s van de trouwerij zijn exclusief verkocht aan het Amerikaanse magazine People en zijn vanaf vrijdag te zien. Toch zijn er al heel wat beelden uitgelekt. Bekijk hier een filmpje dat op de bruiloft werd gemaakt.

Reacties 1 Reactie

  1. Waarom moet die moeder van Kim nou een strakke (bruids)jurk met grote strik dragen op haar dochter’s bruiloft? Niet genoeg aandacht? Bah, wat een verschrikkelijke mediabeluste vrouw.

Plaats een reactie