Alexandra loves: ♥ “Agadir Argan Masque”

Kan jouw haar na deze fijne regenachtige weken  wel een opkikkertje gebruiken? Of kom je juist terug van een vakantie met veel zon-zee-strand?

Dan heb ik nu het ideale product voor je.: Agadir Argan Oil Moisture Masque. Het is een intensief reparend masker dat droog en dof haar meteen hersteld. Het geeft je haar meer glans en elasticiteit. Bovendien bevat dit masker zowel anti-oxidanten, als vitamine E om het haar nog beter te verzorgen en te voeden. Het masker is ideaal voor thuis en het hoeft slechts 3 tot 5 minuten in te trekken. Je haar ruikt heerlijk achteraf.

Ben je niet zo van de maskers omdat je er de tijd of geduld niet voor hebt, gebruik dan eens de Agadir Argan Oil Treatment Spray. Deze spuit je op droog haar en geeft je haar een zachte glanzende finish. Hij beschermt je haar ook in de zon. Dit is één van de best beauty hair products van 2011!

Agadir Argan Oil Moisture Masque € 34,95
Agadir Argan Oil Spray Treatment €29,95

Plaats een reactie