Heidi Klum en Seal trouwen opnieuw

Heidi Klum en Seal hebben hun huwelijksgeloften voor de zesde keer hernieuwd. De twee trouwden op 10 mei 2005 en beloven elkaar sindsdien jaarlijks opnieuw trouw.

Het koppel vierde hun zesde jubileum zaterdag met een ceremonie, waarbij hun kinderen Leni (7), Henry (5), Johan (4) en Lou (1,5) aanwezig waren. Ook nodigden zij 100 van hun meest dierbare vrienden uit voor de ceremonie in de Mar-a-Lago Club in Palm Beach, Florida.

Heidi en Seal wilden het feest eigenlijk graag in Mexico geven, in het strandhuis van Seal waar zij zes jaar geleden in het huwelijksbootje stapten. Maar onrust in het land als gevolg van drugsgeweld zorgde er voor dat op het laatste moment naar een andere locatie moest worden gezocht. Gelukkig wilde Donald Trump het stel graag helpen. “Een week geleden nam Heidi contact op met Donald Trump om te vragen of ze zijn Mar-a-Lago Club als feestlocatie mochten gebruiken. Ondanks dat hij zelf andere veplichtingen had en dus niet aanwezig kon zijn, stelde hij de club graag ter beschikking om hen uit de brand te helpen”, vertelt een bron aan RadarOnline.

Over de jaarlijks terugkerende ceremonie zei Heidi eerder: “Het is onze dag, een heerlijke familiedag. Het gaat om het terugdenken aan het moment waarop wij onze liefde aan elkaar gaven en dat weer te versterken. Het is zo speciaal voor ons. Het is iets wat we heel graag doen en waar onze kinderen gewend aan zijn geraakt. Zoiets als: ‘Onze ouders houden van elkaar en trouwen elk jaar!”

Reacties 2 Reacties

  1. Pingback: Grazia Nieuws | Grazia

  2. Pingback: Heidi Klum vraagt scheiding officieel aan | Grazia.nl

Plaats een reactie