Jimmy Choo koopt mogelijk eigen label terug

Schoenenlabel Jimmy Choo wordt binnenkort of verkocht aan LVMH of aan Jimmy Choo (de ontwerper) zelf. De ontwerper, die in 2001 afscheid nam van het label en al zijn aandelen verkocht aan Tamara Mellon, denkt erover het merk terug te kopen.

jimmy

Jimmy Choo

Choo heeft een Londens investeringsfirma gevraagd zijn opties voor het terugkopen van het label te bekijken. Hoewel de designer zelf waarschijnlijk niet genoeg kapitaal bezit, zijn Aziatische investeerders mogelijk geïnteresseerd hem bij de overname te steunen.

Sinds de verkoop van Jimmy Choo aan Tamara Mellon is het schoenenmerk een wereldwijd succes geworden (Jimmy Choo heeft zelfs een eigen geur, waarvan Mellon het gezicht is). Jimmy Choo (de ontwerper) heeft de afgelopen tien jaar nog wel schoenen gemaakt, maar op kleine schaal voor privé-klanten.

Plaats een reactie