• Home
  • >   Showbizz
  • > Inge de Bruijn: "Ik compenseer mijn kleine borsten met mijn prestaties"

Inge de Bruijn: “Ik compenseer mijn kleine borsten met mijn prestaties”

Inge de Bruijn is al enige tijd het gezicht van lingerie- en badkledingbedrijf Sapph. Hoewel de ex-zwemster niet echt grote borsten heeft, zit dat haar niet dwars. “Ik heb geen grote borsten, maar dat compenseer ik door het feit dat ik veel gepresteerd heb”, meldt de Bruijn aan Grazia.

“Ik merk in gesprekken met mannen dat zij grote borsten niet per se aantrekkelijk vinden. Want er is zoveel meer dan dat. Ik vind het een groter compliment als mensen mijn glimlach mooi vinden of zeggen dat ik spontaan ben of mijn hart op juiste plek heb. Schoonheid is zo betrekkelijk en vergankelijk”, aldus de Bruijn, die momenteel op TV te zien is in het programma Sterren Dansen op het Ijs (SBS6).

Lees het volledige artikel met Inge de Bruijn in de nieuwste Grazia (editie 7).

Reacties 5 Reacties

  1. Kleine borsten of niet ik zou graag zo’n fantastisch lijf hebben als Inkie :)

  2. Beetje rare opmerking dat ze haar borsten moet compenseren met prestaties… Alsof het niet gewoon oké is om kleine borsten te hebben? Ik kan me goed voorstellen dat mensen met een cupmaatje minder nou niet echt op dit soort uitspraken zitten te wachten.

  3. Pingback: Tweets die vermelden Inge de Bruijn: "Ik compenseer mijn kleine borsten met mijn prestaties" - Grazia Nieuws - Grazia.nl -- Topsy.com

  4. Pingback: Marlies Dekkers geeft niet op

Plaats een reactie