Het is bekend dat Fergie vroeger verslaafd is geweest aan crystal meth. Maar in het blad Glamour, waarvoor ze de cover siert, wil ze een aantal dingen ophelderen over haar alcohol en drugs gebruik. “Ik beweer niet dat ik nuchter ben. Ik denk dat dat misleidend is om te zeggen, want ik drink alcohol. Mijn vader heeft een wijngaard en de wijn is heerlijk,” vertelt de zangeres.
Fergie is blij dat het goed met haar is afgelopen: ”Hoe dan ook, de meeste verslaafden krijgen het advies om nooit meer te drinken of drugs te gebruiken. Ik ben mijn eigen weg gegaan, en ik mag blij zijn dat ik nog leef.”
Tijdens haar slechte periode heeft zij toch altijd in zichzelf geloofd. “Er waren periodes in mijn leven waarin een hoop mensen niet meer in mij geloofden. Ik had altijd vertrouwen in mezelf, en ik heb mezelf levensvragen gesteld. Waar zie ik mezelf over vijf jaar? Bouw een ladder voor jezelf, en beklim de treden,” aldus de zangeres.



Erg vervelend!
Ze moet er vanaf blijven!
Ze moet haar zangcarriere niet verpesten!:)