Na veel kritiek op bikini-Tweet besluit de actrice er een grap van te maken.
Vorige week meldden we al dat Demi Moore een foto van zichzelf in bikini had getwitterd. Niet alleen wij vonden de actie van de 47-jarige actrice ietwat kansloos, de wereldwijde media vielen erover. En dus besloot Demi er vandaag maar één grote grap van te maken.
De actrice vroeg Dave Days, een 19-jarige Amerikaanse jongen bekend van Youtube-filmpjes waarin hij celebs belachelijk maakt, of hij haar bikini-Tweet na wilde doen. Dat was niet aan dovemansoren gericht. Dave haastte zich naar de villa van Demi om daar in Demi’s bikini een foto van zichzelf te Twitteren.

Hij typte erbij: ‘Dus Demi vroeg of ik een parodie van haar wilde doen. In haar bikini. Achja. Dat hoeft ze niet eens te vragen.’
Demi retweette het bericht van Dave Days met de boodschap: ‘Ik geloof dat de bikini jou beter stond.’
En zo redde Demi zich toch nog uit haar benarde situatie. Hopelijk denkt Mrs. Kutcher volgende keer iets beter na wanneer ze halfnaakte foto’s van zichzelf wil gaan Twitteren.
6.09.10 | 23:09 Paula schreef:
Past precies… ofzo?
6.09.10 | 23:14 Patricia schreef:
Ach Demi had blijkbaar nog een bovenstukje aan. Heleen van Royen niet.
7.09.10 | 08:48 Nikki schreef:
Inderdaad een slimme actie. Komt alles toch nog goed
7.09.10 | 10:53 Kiki H. schreef:
Hahaha. Achja, had ze niet hoeven doen. Mensen moeten gewoon is lekker naar zichzelf kijken ipv altijd maar kritiek hebben. Mensen vinden het niet gewoon als een 47-jarige vrouw in bikini op de foto gaat. Maar als zij dat wel vind mag zij het gewoon doen, ‘niet in je bikini op de foto gaan als je 47 jaar bent’ staat niet in de wet. Dus who cares.
7.09.10 | 13:17 who cares...?? schreef:
alleen de vrouwen die zelf een kop als een badmuts of geitekop hebben ;D
jaaaa ladys, je mag er niet meer goed en mooi uitzien op je 47 ste jaar he? nee, je moet ook een oude geitekop hebben ontwikkeld op je 47 ste jaar, dan word je geaccepteerd, want dan herkennen en kunnen de badmutsen zich zelf beter mee identifiseren en spiegelen als je ook als een doorsnee 47 jarige uitziet..
das ook veilig voor het geval als de mannen van deze vrouwen in de buurt zijn..
poe poe de mannen zouden er maar te veel of plots naar kijken…
7.09.10 | 17:24 Hassankhan schreef:
Erg slim!
8.09.10 | 10:20 Niet mee eens schreef:
@ who cares..??
Ten eerste gaat het helemaal niet om Demi’s leeftijd, dat maak jij er juist van en ten tweede is zij geen natural beauty, want ze heeft veel aan zich laten sleutelen (natuurlijk, het blijft een knappe vrouw)
Halfnaakte foto’s op Twitter plaatsen is gewoon nogal smakeloos, of je nou 20 of 50 bent. Ook met kleding aan is het heus te zien als je een goed figuur hebt.
Daarom is het ook slim dat ze er een grap van heeft gemaakt.
8.09.10 | 12:05 Karin schreef:
Demi is gewoon een mooi en gek ding maar dat zal wel komen door haar jonge hubbie denk ik!
Met de operaties is ze er wel knapper op geworden want google maar eens oude foto’s uit haar Brat Pack periode.
Ik kan deze ludieke actie wel waarderen !