Miranda Kerr siert de allereerste 3D cover van Vogue Italia
De septembereditie van de Italiaanse Vogue liet dit jaar lang op zich wachten. Waar de meeste bladen hun issue al enkele weken in de schappen hebben liggen, lanceerde Vogue Italia haar nieuwste nummer pas enkele dagen geleden. Maar de editie is het lange wachten meer dan waard. De Italiaanse Vogue komt voor september namelijk met een heuse 3D cover.
Dat 3D niet langer alleen voor films gebruikt wordt, mag duidelijk zijn. Met name in de modewereld zullen we de komende tijd veel 3D tegen gaan komen. Dat Vogue Italia zo snel op deze nieuwe hype wist in te spelen, is echter wel erg bijzonder.

De cover van de septembereditie van Vogue Italia.
Het blad liet Steven Meisel covergirl Miranda Kerr fotograferen. Behalve op de cover is het topmodel ook terug te zien in een 22-pagina’s tellende modespread in het blad. Uiteraard zorgde Italiaanse Vogue voor bijbehorende 3D-brillen.
Hoofdredactrice van Vogue, Franca Sozzani is trots op de nieuwe 3D cover en verwacht dat bladen hier veel vaker gebruik van gaan maken. ‘Er zijn nog zoveel manieren om print publicaties interessanter te maken’, aldus Sozzani
31.08.10 | 08:35 Karin schreef:
Super!
31.08.10 | 10:32 heh! schreef:
die heeft altijd zo’n kop, alsof ze verkouden is en moet niezen..
31.08.10 | 10:45 Hassankhan schreef:
Echt mooi!:)