Grazia : De No.1 Glossy Elke Week
Grazia Home - Grazia Nieuws

Celebstylist Danie Bles gaat trouwen

27-07-10 13:31:50

Normaal regelt ze het in de puntjes voor anderen. Nu is ze zelf aan de beurt.

Sterrenstyliste Danie Bles is door haar vriend Joris ten huwelijk gevraagd. Het aanzoek vond plaats in Toscane in Italië,  zo vertelt Danie aan Shownieuws. ‘Ik ben heel romantisch ten huwelijk gevraagd.

De styliste, die was ingeschakeld voor het huwelijk van voetballer John Heitinga en Charlotte-Sophie, ving daar het bruidsboeket. En dat bleek een voorteken.

Het aanzoek dat Joris tijdens een  romantisch diner  deed, kwam echter toch onverwacht. Hij had namelijk gezegd dat hij haar niet ging vragen. ‘Verheug je er nou niet op. Ik ga je zeker wel een keer vragen, maar nu niet’, waren zijn woorden. Toen hij dus toch zo snel op de knieën ging en met een mooie ring van Coster Diamonds de aanzoek deed moesten ze allebei huilen.

 Het huwelijk vindt volgend jaar in juni plaats en de kans is groot dat dat niet in Nederland gebeurt. Het koppel denkt aan Italië of Frankrijk. Danie, die niet alleen de trouwdag van John en Charlotte verzorgde, maar ook die van Rafael en Sylvie van der Vaart, regelt haar eigen bruiloft helemaal zelf. ‘Ik ga iedereen stylen! Ik hoef geen weddingplanner.’

Als dat geen perfect wedding wordt.

 

Danie en Joris hebben samen al een kindje, Floris (1).

Tags: , ,

3 reacties

27.07.10 | 15:34 Daphne schreef:

Toscane? Waar heb ik dat eerder gehoord?

27.07.10 | 16:19 Lotte schreef:

Gelijk heeft ze, ben net terug van een vakantie daar and believe u me, daar wil je trouwen ongeacht Yo&Wes

28.07.10 | 08:08 Nikki schreef:

He he… eindelijk wordt Danie de bruid. Mag ook wel, met kind.

Reactie plaatsen


grazia-iphone-app-button-02
button-graziashop