Britain’s Next Topmodel judge Julien MacDonald zegt dat modellen zonder size zero geen kans in de modewereld hebben. Volgens hem worden deze zelfs achter hun rug om uitgelachen. Daarmee lokte Julien de brunette uit haar tent.
Het probleem is volgens Crystal dat er in de modewereld een verschil gemaakt wordt tussen ‘normale’ modellen en plus size modellen. Het model vindt dat bij normale vrouwen er onderling ook geen verschil is tussen normale en grote maten. Deze separatie zorgt volgens haar alleen maar voor verwarring.
“Zodra ontwerpers een plus-size model in de show laten lopen wordt de focus nu vooral op het lichaam gelegd. De catwalk moet net als een gewone straat zijn: een wereld van variëteit. Wanneer dat er is, wordt er niet meer gelet op de maat”, zegt Crystal.


gay dog sex video
biker chick sex video
male celebrities sex video
sex scene from behind video
internet porn amateur videos
czech sex video gallery free
full gay porn videos
dirty secretary porn video
really young video porn
amy fisher sex video mpegs
Crystal Renn is normaal gesprokene prachtig maar haar ogen zijn wel héél erg verschillend op deze foto, beetje vreemd
Wat is dat toch met die bullshit spam? En inderdaad, prachtige meid met een top figuur.
Rare ogen inderdaad.
Inderdaad vreemde foto.
Natuurlijk roepen modeontwerpers dat ze een afspiegeling op de catwalk willen, maar doen? Ho maar.
Er is altijd 1 plus size model, 1 zwart model, 1 Aziatisch model en 1 vreemd model (zoals dat meisje van ANTM met die rare ogen) en de rest is standaard kleerhanger, omdat daar de kleding het mooist op uitkomt volgens de ontwerper.
Dat verandert niet zo maar en zeker niet als modellenwedstrijden zich blijven focussen op size zero modellen die voldoen aan dat ideaalbeeld.
ach mens, betaal jij die immens dure stoffen die de modellen op de catwalk dragen? NEE dus. lekker makkelijk, jij draagt geen verantwoordelijkheid. trek je muil liever open als je over enige invloed beschikt.
allemachtig zeg.