Het is dat het mijn vak is en ik mijn ontdekkingen graag met jullie deel maar anders had ik de
Kenzoki geuren toch echt voor mezelf gehouden.
Ik heb niet vaak dat ik meteen helemaal weg ben van een geur. De vernieuwde
Beneficial Waters van
Kenzoki zou je echt eens moeten ruiken.
Ze zijn met vier uiteenlopende waters uitgekomen;
'Splash', 'Fizz', 'Shh' en '
Mmm'. Deze dynamiseren, prikkelen, omhullen of strelen de huid.
Door het verhoogde geurconcentraat blijft de geur langer hangen. Het geeft geen (pigment) vlekken in de zon. Mijn favoriet is de
Relaxing Lotus SHH, deze zachte poederachtige geur van witte lotus brengt me meteen in een goed humeur. Het brengt je lichaam tot rust en laat je geest zweven. Hoe zen is dat?
De
Sensual Rice MMM heeft de geur van rijststoom om de huid te verzachten en de zinnen aan te wakkeren. De
Energizing Bamboo Splash is een frisse geur van bamboeblad en stimuleert de lichaam en geest. Last but not least de
Blissful Ginger Fizz heeft een kruidige geur van gemberbloem om het lichaam te verkwikken en de geest te verlichten. Voor ieder humeur wat wils.
New Beneficial Waters, spray 90 ml € 44,50 verkrijgbaar bij ICI Paris XL 
30.08.10 | 21:55 noepy schreef:
Ze zijn heerlijjk, en lekker fris maar ik heb wel het gevoel dat ik de hele dag moet bijspuiten zodat je het nog blijf ruiken. Erg fijn