Grazia : De No.1 Glossy Elke Week
Grazia Home - Blogs

Alexandra loves: ♥ “Clinique All about Eyes serum ”

01-05-10 09:00:34

Alexandra weet wel iets beters dan een half uurtje plat te gaan met theezakjes en komkommer je gezicht.

Wie heeft er vandaag de dag nog de tijd, om overdag een half uurtje plat te gaan met theezakjes en komkommer op haar gezicht?

Clinique heeft hier iets op bedacht, het All about Eyes Serum  De -Puffing Eye massage roller. Deze stick bevat een verkoelende rollerbal die een vloeibare gel serum bevat. Hij masseert tegelijk waardoor de wallen minder worden en donkere kringen vervagen. Gebruik hem ‘s ochtends of ‘s avonds of als opfrisser gedurende de dag.

blog-alexandra-clinique-serum-02

Ik gebruik hem al een week of twee en ik vind hem fantastisch werken na een avondje teveel bubbles of  wijn. Hoe warm mijn badkamer ook is, de
rollerbal voelt  ’s ochtends ijskoud aan. Hij verfrist en werkt tegelijkertijd verkoelend. Rol de applicator zachtjes van de binnenste ooghoek naar de buitenste ooghoek. Herhaal deze massage beweging. Het mooiste aan dit merk is hun zero tolerance beleid ten aanzien van irritatie. Dit serum is 100% parfumvrij en is goed bevonden door oogartsen.

blog-alexandra-clinique-serum-03

Als je dan toch wakker moet worden met dikke ogen, heb je liever dat het komt door een avondje te lang doorfeesten dan dat het door een irritatie van het serum komt.

All About Eyes Serum is vanaf juni te verkrijgen €29,00 voor 15 ml

blog-alexandra-clinique-serum-04

3 reacties

2.05.10 | 12:24 Marloes schreef:

Een nachtje goed slapen doet ook wonderen. Wie wil er vandaag de dag nog zoveel verschillende chemisch spul op het gezicht smeren? Je lichaam zal je dankbaar zijn als je natuurlijke middelen gaat gebruiken.

4.05.10 | 10:26 Ilham schreef:

Ben het met Marloes eens.

7.06.10 | 06:53 geadaliar schreef:

inderal anxiety , inderal drug interactions

Reactie plaatsen

Log in om een reactie te plaatsen