Grazia : De No.1 Glossy Elke Week
Grazia Home - Blogs

Rinke's Blogs

week 16 | 20.04.10 | 14:33
Het geheim van Dries, Ann en Haider
Ackermann-096

Denk maar niet dat al de extreem stijlvolle modejournalisten, modellen en bloggers die tegenwoordig de modepaparazzi achter zich aan hebben het volle pond betalen voor hun designer-outfits. De heel gelukkigen krijgen hun garderobe cadeau (ze worden er immers zoveel in gefotografeerd dat het zich uitstekend terugbetaalt), de iets minder gelukkigen struinen de geheime sample sales af waar ze last season's stuff voor een fractie van de prijs vinden.

Ackermann-160

De beste die ik ooit bijwoonde was die van Stella McCartney in Londen. Van pure stress verliet ik het pand met alleen maar miskopen en ik heb tot op de dag van vandaag spijt dat ik er niet  weldoordachter kocht. Onlangs hoorde ik via via dat een stagiaire bij Chloé in Parijs bij de exclusieve sample sale mocht zijn. Geen wonder dat er een strikte gastenlijst was: leren hoge laarzen waren er iets van 40 euro, de rest nog goedkoper. Jaloers? Moi? 

Demeulemeester-520

Gelukkig is er een wat vrijer toegankelijk alternatief voor liefhebbers van Belgische ontwerpers. De stocksales in Antwerpen. Twee keer per jaar raken grote namen als Ann Demeulemeester, Dries van Noten en Haider Ackermann zo van hun overtollige voorraden af en iedereen mag erheen. Het is echt de moeite waard, vooral die van Dries van Noten. Je vindt er stoffen (vaak voor bijna niets), al zijn oude collecties (hoe ouder, hoe goedkoper) en veel accessoires (een vriendin scoorde twee paar geweldige hakken vorig jaar).

Demeulemeester-076

Noteer dus in je agenda: de eerste (en beste) dag is 21 april. Vanaf Amsterdam is Antwerpen maar twee uur reizen met de trein, dus prima te bereizen in een dag. De complete lijst vind je op www.beleefantwerpen.be/files/stocksales-2010.pdf

Dries-van-Noten-169
geen reacties
Reactie plaatsen

Log in om een reactie te plaatsen