Na zes jaar trouwe dienst zal Heigl niet meer te zien zijn in de ziekenhuisserie.
Bronnen bevestigen aan Entertainment Weekly dat de maker van Grey’s Anatomy, Shonda Rhimes, ermee akkoord is gegaan om Katherine Heigl uit de serie te schrappen. Vanaf nu is het aan ABC Studios en Kahterine’s vertegenwoordiger om officieel de knoop door te hakken.
Heigl was al geruime tijd niet te zien in Grey’s Anatomy. De actrice was de helft van het seizoen afwezig om een nieuwe film op te nemen en om een band op te bouwen met haar geadopteerde dochter. Vanaf 1 maart zou Katherine weer op de set verschijnen om te werken aan vijf afleveringen, maar niets bleek minder waar. Op 1 maart was Heigl nergens te bekennen.
Een insider vertelt dat de zaken ingewikkeld in elkaar zitten en dat Heigl en ABC al maanden met elkaar praten over een eventuele oplossing. Volgens de insider hebben de twee partijen uiteindelijk besloten dat de beste oplossing is om hun wegen te scheiden.
12.03.10 | 12:08 Lara schreef:
Nee, IZZIE!!!!:(
Schrijf Karev er dan lekker uit ofzo…..
12.03.10 | 17:55 mowz schreef:
Dr Hunt mag eruit!! Bleghhh engerd!! Maar Karev is een hottie, die mag blijven!!
12.03.10 | 21:30 devi schreef:
Izzie eruit, nu wil ik meer dr. Jackson zien, wat een Hottie…
12.03.10 | 22:31 Eline schreef:
Jackson Avery is idd echt HOT!!
Maar Izzie is.. Izzie! Ze is zoooo leuk!!
13.03.10 | 17:11 Josje schreef:
Heb er om eerlijk te zijn niet eens gemist in de periode die ze er niet was. Hetzelfde geld voor george.
24.04.10 | 10:24 quapWourgyrog schreef:
Buy Levitra Online