Ook al heeft Coco Rocha een mini maatje 32, wordt het Canadese model toch doorlopend afgewezen.
Het voormalige Vogue model zou te dik zijn volgens ‘s werelds bekende modeontwerpers. Coco Rocha geeft aan dat ze minder fashion shows loopt dan voorheen. “Ik ben uit de gratie wat betreft shows. Er werd mij gezegd af te vallen toen ik al heel dun was”, vertelt de 21-jarige beauty aan NY Times.
Coco Rocha is vooralsnog vastberaden om niet nog meer gewicht te verliezen om aan meer werk te komen. “Iedereen weet dat een basketbalspeler lang moet zijn en een model dun, maar hoe dun is te dun? Het heeft me lang gekost om me te realiseren dat ik in deze business niet alles hoef te doen om maar een carrière te hebben”, aldus het verstandige voormalige Chanel model.
Rocha is inmiddels opgehouden om zich druk te maken over het gezeur om haar gewicht. “Als ik een hamburger wil, neem ik die. Geen enkele 21-jarige zou zich druk moeten maken om haar maat,” zo vertelt de brunette.
21.02.10 | 18:20 Paula schreef:
Klinkt goed
Hopen dat ze niet bezwijkt onder de druk…
21.02.10 | 18:51 kaaatje schreef:
t zal wel, misschieen heeft ze wel een big ass
21.02.10 | 20:32 Irene schreef:
Jammer dat jullie niet een link naar haar blog of haar hele reactie opnemen. Ging niet alleen om haar maat 32, maar ook om de druk op jonge modellen die moeten afvallen om geboekt te worden.
22.02.10 | 09:33 Jelena schreef:
lekker boeiend!
23.02.10 | 17:20 Marit schreef:
Ja kijk eerlijk is eerlijk. centimeters zijn centimeters.De designers maken nou eenmaal kleding in maat 34/36 die je vervolgens als model moet showen op de catwalk. Een broek van maatje 36 staat nou eenmaal strak en sexy bij een meid met heupen van 90 cm. Je mag dan wel 58 kilo(minimum dus slank) wegen met je 1 meter 80 maar als je heupen van 93 of 95 cm heb dan lijk je gewoon dikker. Die broek oogt dan ook niet meer mooi waardoor men vervolgens denkt ow wat een lelijke broek en men het vervolgens ook niet koopt.
Naar mijn mening moeten die modellen dus niet afvallen . Ze zijn al dun genoeg. Soms heb je wel een paar cm(3 of 4 ofzo) extra bij je heupen ofzo dus dan ga je Trainen! Daar word je strakker van!
23.02.10 | 17:24 Marit schreef:
32 lijkt me trouwens niet normaal?Of ze is maar net iets van 1 meter 70 ?? Ik heb nooit gehoord dat designers kleding maken met maatje 32 die je vervolgens moet showen. Daar zou victoria beckham niet eens in passen.
24.02.10 | 17:32 AQ schreef:
Maat 32 te dik… :S Bestaat er dan een kleinere maat dan 32? Kom je dan niet gewoon bij de kindermaten?
4.03.10 | 16:26 m schreef:
Maat 32 te dik? Voor wie wordt de mode dan gemaakt? Voor de fantasie mensen met maat 30?
24.04.10 | 16:34 quapWourgyrog schreef:
Buy Levitra Online