Martin Cohn is New York’s nieuwste, hottest It-boy. Hij is peroxide-blond, heeft een licht getinte huid, is mooi en heeft zijn huidige status vooral te danken aan de al ruim zes maanden durende intense aandachtvoor hem in street-style blogs. Hij werd zo vaak gefotografeerd door The Sartorialist, Garance Dore en dergelijke adepten dat zij bijna zijn persoonlijke stijlverslaggevers zijn geworden. Daardoor is hij ook nog eens één van de meest gewilde gasten in het New Yorkse partycircuit.
Kortom Cohn geniet momenteel een celebrity status die wellicht een tikje uit proportie is in verhouding tot zijn prestaties. Die, geeft hij zelf toe, vrij beperkt zijn. Slechts een paar catwalk shows en een stuk of twee shoots voor de Italiaanse Vogue. En natuurlijk droomt hij er van, net als menig ander model, om acteur te worden.
Zijn androgyne looks zijn het meest opvallend aan model Martin Cohn. Hij is dan ook erg mooi met z’n gelijkmatige fijne trekken en de onduidelijkheid in zijn uitstraling wat betreft zijn sexe zorgt ervoor dat hij zou populairis geworden bij ontwerpers en fotografen. Zijn meisjesachtige voorkomen fascineert. Hij loopt dan ook shows voor zowel mannen als vrouwencollecties.
Zo liep hij tijdens Fashionweek New York voor de zomer 2010 mee met de show van ontwerpster Elise Overland. Daar werd zijn optreden gezien als het hoogtepunt van de avond. Hij sloot de show in een strakke paillettenjurk, hoge hakken en met nepborsten. Vrouwelijkheid ten top zonder gevoel van travestie.
Wat denk jij? Is alle mediaandacht, deze week staan er ook een artikelen in de Engelse Grazia en The Guardian, terrecht? Is hier sprake van een nieuwe Agyness Deyn?

Tags: Agyness Deyn, Androgyn, it-boy, it-mo, Martin Cohn, model
3.02.10 | 17:13 Paula schreef:
IEH! dat is toch wel een beetje eng…
Daarbij ziet’ie eruit als een soort en met van lijk!
3.02.10 | 17:27 Roro schreef:
Waaauw !! Legolas’ twin broertje
3.02.10 | 17:36 odette schreef:
Haha wat eng inderdaad!
3.02.10 | 18:02 Milly schreef:
Brrrr!!
3.02.10 | 18:21 Piratesse schreef:
Denk dat het eindelijk tijd is geworden om verder te kijken dan alleen xx en xy. Beter!
4.02.10 | 07:57 Ashley schreef:
de cast van lord of the rings
4.02.10 | 08:00 Jessy schreef:
Weird.. Haha hij mocht willen dat ie op Orlando Bloom lijkt.
4.02.10 | 09:55 Jaja schreef:
‘zijn uitstraling wat betreft zijn sexe zorgt ervoor dat hij zou populairis geworden bij ontwerpers en fotografen. ‘
Rare zin!
4.02.10 | 14:14 lanira schreef:
ik vind het maar een creep sorry…
niet vrouwelijk, en zeker niet mannelijk… maar onzijdig… en totaal niet aantrekkelijk …
4.02.10 | 14:19 voskat schreef:
Misschien even een spellchecker loslaten op dit artikeltje?
4.02.10 | 14:24 Sanneke schreef:
Lijkt me een echte hermafrodiet… ;->
4.02.10 | 14:26 Valentino schreef:
Bij deze stel ik me kandidaat op als fotomodel!
4.02.10 | 17:30 BadRomancee schreef:
Als zij model is?
Word ik topmodel
4.02.10 | 17:31 KH schreef:
http://i39.tinypic.com/334ue0z.jpg
Nou uhhh, ik vind dit niet bepaald sexy of mooi hoor!!!
4.02.10 | 17:31 KH schreef:
Het is een hij hahaha
5.02.10 | 11:44 Pannekoek schreef:
Arme ziel, die is zeker vaak gepest op de middelbare school.. Het is ook lastig, moet je nou op de mannen of de vrouwen WC?
5.02.10 | 13:03 Angelique schreef:
Jeetje idd een beetje kreepie op z’n zachts gezegt, gaan we af van de graatmagere vrouwelijke modellen komen er graatmagere “mannen” voor in de plaats brrr.
9.02.10 | 11:26 Anna schreef:
Vind hem juist intrigerende looks hebben.
Genderdoorbrekend op zacht sluimerende wijze.
9.02.10 | 13:02 stefan may schreef:
Jezus wat bizar lijkt echt precies op mij…. check
http://i283.photobucket.com/albums/kk316/Undertaker876/crazy-cat.gif
10.02.10 | 08:13 Annemarie schreef:
Beetje oud nieuws?? Hij heeft ruim een jaar geleden al de Marc Jacobs advertenties gedaan in vrouwenkleding..???
9.03.10 | 12:48 Rosita schreef:
ieuuuwwwww,geeft hem/haar/het gauw wat te eten please.
10.04.10 | 20:05 Tjits schreef:
Zo Not!
6.07.10 | 00:46 Fitzpatrick33MARGERY schreef:
One understands that humen’s life seems to be not cheap, however some people need cash for different things and not every one gets enough money. So to receive quick home loans and just term loan should be a right solution.