Grazia : De No.1 Glossy Elke Week
Grazia Home - Grazia Nieuws

Brittany Murphy overleden

21-12-09 10:00:27

Actrice Brittany Murphey is zondagochtend in haar woonplaats Los Angeles overleden aan een hartstilstand.

De actrice, bekend van films als 8 Mile en Just Married, werd bewusteloos in de badkamer gevonden door haar moeder. In het huis van Brittany werden verschillende medicijnen gevonden, die een oorzaak zouden kunnen zijn voor de hartstilstand.

Sinds haar dood zondagochtend doen er verschillende verhalen de ronde. De doorgaans goed geïnformeerde entertainmentwebsite TMZ.com meldt dat Brittany al een tijdje griepverschijnselen had. De hele zondag zou de actrice gebraakt hebben. Tegen de avond vond haar moeder haar lichaam in de douche. Volgens een bron lag ook in de badkamer veel braaksel. Dezelfde bronnen melden ook, dat er veel medicijnen zijn gevonden in het huis van de actrice. Deze medicijnen waren zowel van Brittany zelf, haar moeder en haar man Simon Monjack.

Bronnen laten The Sun weten dat Brittany niet voor niets zoveel medicijnen in huis had: de actrice zou sinds een plastische chirurgie-operatie verslaafd zijn aan het pijnstiller Vocidin. Dezelfde bronnen vertellen ook dat de actrice een onstabiele indruk maakte tijdens de première van haar nieuwe film, Across The Hall, drie weken geleden.

Brittany werd 32 jaar.

4 reacties

21.12.09 | 10:12 Jelena schreef:

R.I.P.

21.12.09 | 10:44 s schreef:

we hebben een goede actrice verloren op veel te jonge leeftijd!
rip brittany!

21.12.09 | 11:33 Ilham schreef:

jeetje echt erg, niet alleen maar omdat zij een actrice is, maar ook omdat het zo’n jong iemand is en, 32 jaar, sterft. Het lijkt wel alsof leeftijd niet meer is gelinkt aan de dood. Mensen sterven steeds jonger.

22.12.09 | 12:00 Nikki schreef:

Everybody loves you when you’re dead and gone :(

Reactie plaatsen

Log in om een reactie te plaatsen