Grazia : De No.1 Glossy Elke Week
Grazia Home - Grazia Nieuws

Stella McCartney geïnspireerd door haar moeder

20-08-09 09:35:56

De collecties van modeontwerpster Stella McCartney zijn naar eigen zeggen geïnspireerd door de gedurfde stijl van haar overleden moeder.

De Britse modeontwerpster bewondert haar moeder, Linda McCartney, omdat ze een gewaagde stijl van kleden had en niet met de menigte mee deed. Stella’s moeder overleed overigens in 1998 aan de gevolgen van borstkanker.

“Ik hou van de manier waarop mijn moeder haar kleding droeg. Ze was een beetje anders dan de rest, ze droeg bijvoorbeeld sokken die werkelijk alle kleuren van de regenboog bevatten en knipte altijd haar eigen haar af. Toch kon ze er ook heel chique uitzien in een avondjurk met hakken”, aldus Stella over haar moeder aan Harper’s Bazaar Magazine.

Stella voegt hier nog aan toe: “Het maakte haar niets uit wat mensen van haar dachten, ze had een sterke eigen wil. Daarnaast was ze ontzettend eigentijds.”

Tags:

geen reacties
Reactie plaatsen


grazia-iphone-app-button-02
button-graziashop