Grazia : De No.1 Glossy Elke Week
Grazia Home - Blogs

Rinke's Blogs

week 29 | 16.07.09 | 10:45
Kate Moss’ nieuwe hobby
De ketting was al seizoenen mode-accessoire nummer 1, maar krijgt nu serieuze concurrentie van de oorbel. En dat komt - hoe kan het ook anders - door Kate Moss.

img_4422.jpg


Rumi van Fashiontoast.com heeft ook een oorbel-obsessie.


Nooit leuk om minder geweldige eigenschappen van jezelf onder ogen te zien. Ik kan er niet omheen - ik ben een closet fashion victim. Ja, ik heb heus een eigen smaak, maar ik hoef maar een foto te zien van iemand met een geweldig kapsel, broek of bikini - en ik wil het ook. Zo liet ik ooit een coupe Gwyneth knippen (geen succes), speurde het net af voor de bikini van Drew Barrymore en ben ik al maanden op zoek naar de knuckle ring van de Olsen twins. Toen ik Kate Moss een paar maanden geleden zag met een heel oor vol piercings gebeurde hetzelfde. Het is dus haar schuld dat ik de afgelopen maanden liefst vier extra gaatjes liet maken bij de drie die ik al had.

kate_moss_multiple_earrings-thumb-430x322-85065.jpg



Kate en haar nieuwe oor.



Kate heeft haar modegevoel niet verloren. Ze was in 2006 zo'n beetje de eerste die al in het nu zo populaire mode-uniform van strakke leren broek met lange blazer verscheen en nog steeds heeft alles wat ze draagt grote impact. Met haar oorbel-uitspatting lijkt ze opnieuw een trend op het spoor. Oren zijn na lang verwaarloosd te zijn weer interessant terrein voor sieraden. Geen gewone saaie hangers, maar inventieve sexy ontwerpen, zoals gedragen door socialite Eugenie Niarchos, Gaia Repossi en fashion blogger Rumi van Fashion Toast.

n576776885_1515433_574.jpg



Margherita Missoni, Dasha Zhukova en Eugenie Niarchos met haar gouden Repossi 'earpiece'


repossi_earrings_04.jpg


repossiad.jpg


De meest gewilde mode-oorbel close-up.


Ik ben blij met mijn nieuwe oren. Nu maar hopen dat de trend doorzet.
1 reactie

16.07.09 | 11:55 Gail schreef:

Gaaf!!

Reactie plaatsen