De meningen zijn verdeeld over het assortiment in een gemiddeld filiaal van de Amerikaanse keten Gap. Zo heeft collega Liesbeth er helemaal niets mee (saai!) maar komen vriendinnen met tassenvol thuis na een buitenlands bezoek. Zelf vond ik er mijn meest gedragen paar jeans ooit (grijsblauw en skinny) en de beste hakken die ik ooit heb gehad (van Pierre Hardy voor Gap). De Europese filialen zijn een stuk interessanter en vooral hipper dan die in Amerika en Canada. Toen ik daar ooit opgetogen binnen wandelde, trof ik slechts oversized bootcut spijjkerbroeken en lelijke blouses aan - blijkbaar toch voor een wat ander publiek bestemd.

Maar goed, bij het zien van de laatste collectie voor komende winter, ontworpen door Patrick Robinson, werd ik weer ouderwets hebberig. Vooral van de sheepskin suede laarzen, weer gemaakt door Pierre Hardy. Maar de website van Gap doet niet aan buitenlandse bestellingen en een Nederlands filiaal staat niet op de planning van het bedrijf.

Groot was mijn blijdschap dan ook toen de online winkelgigant Asos.com aankondigde dat Gap er vanaf augustus te koop zal zijn. Mag ik alvast op de wachtlijst voor die laarzen?

25.03.10 | 21:16 Marloes schreef:
Amerikaanse kinderkleding merken oa Gap,Oshkosh,Paul Frank zijn hier verkrijgbaar.
25.03.10 | 21:16 Marloes schreef:
Amerikaanse kinderkleding merken oa Gap,Oshkosh,Paul Frank zijn hier verkrijgbaar.
http://www.5pockets.nl
7.06.10 | 05:44 geadaliar schreef:
inderal infant hearts , inderal