
Voor het eerst in 60 jaar komt Adidas met een wereldwijde campagne voor de Adidas Originals-lijn, een specatuculaire sterrencast bestaande uit David Beckham, Missy Elliott, Kate Perry, Estelle, The Ting Tings, Russell Simmons en vele anderen moet zorgen voor de nodige aandacht.
Adidas Originals is de meest modieuze lijn van sportkleding van het Duitse merk. In de campagnebeelden zijn dansende mensen en de gecaste celebs te zien op drukbezochte feestjes.
“De campagne en de mensen die erin te zien zijn sluiten naadloos aan bij de behoefte van tieners,” aldus de Amerikaanse marketing director van Adidas. Hoewel ik daar aan toe wil voegen dat een hoop vrouwen zich aansluiten bij Mr. Armani die inzag dat een hoop vrouwen vooral de behoefte hebben om de Ac Milan speler in een ontbloot bovenlijf te zien. Een gemiste kans?
Volgens USA Today, is de sportkleding- en schoenenmarkt een business waar in Amerika zo’n $70.2 biljoen per jaar in omgaat. De fashionable sportkleding doet zo’n $45 billjoen, terwijl de echte functionele produkten slechts zo’n $25.2 biljoen doen. Vooral Nike en Puma hebben geprofiteerd van het feit dat ze zich sterk gericht hebben op het modieuze aanbod binnen hun sportcollecties.
Adidas loopt wat dat betreft een beetje achter en grijpt zijn 60e verjaardag aan om daar verandering in te brengen.”Luxury is het laatste dat uit de mode gaat tijdens een recessie en het eerste dat zich herstelt,” zegt hun retail expert. Consumenten zoeken een reden om iets te kopen en door de combinatie van technology en fashion gaan mensen over tot een aanschaf.”
Vast en zeker maar een Beckham zonder shirt werkt ook!

Pingback: David Beckham en Katy Perry voor Adidas - Grazia Nieuws - Grazia.nl