Vernederd voor je droombaan

stylista11.png

Elf stylisten in spe die niets liever willen dan een jaarcontract als moderedacteur bij de Amerikaanse Elle. Denk maar niet dat ze meteen gezellig mogen meedenken over modeproducties voor het nieuwe seizoen.

Is het bij ons op de redactie geen uitzondering dat redacteuren eens koffie halen voor stagiaires, in New York mag je blij zijn als je het ontbijt van Anne Slowey, fashion news director, mag halen. Type meedogenloos als Madonna en met dezelfde cosmetisch chirurg, zo lijkt het. De arme sukkel die het durft om haar een bakje amandelen voor te schotelen wordt onmiddellijk afgeserveerd met de woorden “I never eat almonds, unless they’re soaked overnight.”

Wat hield ik opeens van onze nuchtere Hollandse redactie. Misschien is Anne in het echt best een aardige vrouw, haar poging om Meryl Streep in the Devil wears Prada te imiteren is een crime om te zien.

2970542086_4849460a97.jpg

Waarschijnlijk ga ik toch elke week kijken, al was het maar om redactielid Kate Lanphear. De punky stijl van de chef mode is een lust voor het oog. Bij de shows in Parijs en Milaan wordt ze steevast gevolgd door een leger fotografen die haar looks willen vastleggen. Hier zie je waarom.

2854789967_9af769b8be.jpg

2927719991_132f133a29.jpg

  Stylista, woensdag 21.30u, NET5

Plaats een reactie