
Modejournalist Angela Buttolph sprak met inkopers, ontwerpers, designers, kappers, visagisten en vrienden van Kate Moss om achter alle details te komen van de supermodel’s trendsettende stijl. Vervolgens schreef ze er een boek over Inside the world’s most famous wardrobe: Kate Moss Style.
Dit zijn de vier meest opvallende dingen waar ze achter is gekomen:
1. Kate is slechts 1.73 m. dus eigenlijk veel te klein voor een gangbaar supermodel. Karl Lagerfeld stopte verhogers in haar schoenen om haar langer te laten lijken.
2. Haar vriend en A-list kapper James Brown kiest een groot gedeelte van Kate´s kleding uit. Of zoals één ontwerpers zei: “James bepaalt eigenlijk Kate’s stijl.”
3. Kate draagt nooit ondergoed (behalve als ze moet poseren).
4. Het supermodel heeft letterlijk duizenden LBD´s (little black dresses). Meerdere vintagekleding verkopers vertelden de schrijfster dat Kate de afgelopen jaren meer dan 200 LBD´s bij hen gekocht had. Ze bewaart al haar kleding op de zolder van haar huis in Gloucestershire.
Ondanks het feit dat ze maanden omgeven is geweest door foto´s van Kate en constant over haar heeft moeten praten is modejournaliste Angela haar nog niet zat. Ze bewondert de stijl van het supermodel nog meer dan voorheen. “En dat zegt pas echt wat niet waar?” Wat is haar favoriete Kate look? “De blauwe voetlange pailletten jurk die ze droeg op haar dertigste verjaardag. Ik vond het altijd al een prachtige jurk maar toen ik er achter kwam dat de jurk van Britt Ekland was geweest was ik helemaal verkocht.”
4 dingen die je niet wist van Kate Moss
