
Model Kate Moss is voor het blad Interview uit de kleren gegaan. Het zijn supermooie foto’s waarop een topless Kate te zien is. En die foto’s zijn nu volop in het nieuws.
Best opmerkelijk want ze is juist één van die modellen die zelf nooit zo’n moeite heeft met het uitdoen van haar kleding. En daardoor zijn er talloze foto’s van haar in omloop waarop ze schaamteloos haar borsten toont.
In het bijbehorende interview geeft ze ook haar mening over met siliconen gevulde borsten. Ze vindt ze afschuwelijk. Teveel vriendinnen van haar hebben het laten doen en bij velen is het mis gegaan. Zelden vindt ze het resultaat mooi.
De foto’s van een blote Kate Moss zijn gemaakt door het beroemde fotografen duo Mert Alas en Marcus Pigott met de styling van Karl Templer.
